Čestický brambor 2019 - vyhodnocení výtvarné soutěže
Prostorové práce
I. kategorie
1. místo - kol. 3. třídy, ZŠ a MŠ Čestice
2. místo - Školní družina Beruška při ZŠ a MŠ Střelské Hoštice
3. místo - Tomáš Jiří Bambásek, ZŠ Dukelská Strakonice
II. kategorie
1. místo - Václav Voldřich, 6. třída, ZŠ a MŠ Čestice
2. místo – Nela Dojčarová, Tereza Poleníková, Natálie Dolíšková, 6. třída, ZŠ a MŠ Čestice
3. místo - Karolína Čejdíková, Diana Dordíková, ZŠ Povážská Strakonice
Čestné uznání:
Matěj Alois Blažek, 6. třída, ZŠ a MŠ Čestice
III. kategorie
1. místo - kol. 9. třídy, ZŠ a MŠ Čestice
2. místo - Kristýna Němejcová, 9. A, ZŠ Dukelská Strakonice
3. místo - Nela Blažková, Markéta Králová, Eliška Babinská, Sabina Lejsková, 7. C, ZŠ Dukelská Strakonice
Kolektivní práce
I. kategorie
1. místo - kol. 3. třídy, ZŠ a MŠ Vacov
2. místo - kol. 2. třídy, ZŠ a MŠ Čestice
3. místo - kol. 1. a 2. třídy, ZŠ a MŠ Střelské Hoštice
Čestné uznání:
kol. 3. třídy, ZŠ Radomyšl
II. kategorie
1. místo - kol. 4. třídy, ZŠ a MŠ Vacov
2. místo - kol. 5. třídy, ZŠ a MŠ Vacov
3. místo - kol. 4. třídy, ZŠ Radomyšl
Čestné uznání:
Jakub Valenta, Václav Voldřich, Petr Jáchym, Petr Kvěch a Adam Kilián, 6. třída, ZŠ a MŠ Čestice
Jednotlivci – výkresy
I. kategorie
1. místo - Anna Žilková, 2. třída, Dětský domov Volyně
2. místo - Vanesa Blažková, 3. třída, ZŠ a MŠ Čestice
3. místo - Ester Samcová, Natálie Veselá, 3. třída, ZŠ a MŠ Katovice
II. kategorie
1. místo - Kateřina Zochová, 5. třída, ZŠ a MŠ Cehnice
2. místo - Emma Havlová, 6. M, ZŠ Dukelská Strakonice
3. místo - Tereza Matašovská, 6. A, ZŠ a MŠ Katovice
Čestné uznání:
Filip Stropnický, Adam Voneš, 6. třída, ZŠ a MŠ Čestice
Karel Šašek, 6. třída, ZŠ a MŠ Čestice
III. kategorie
1. místo – Ester Vávrová, 9. třída, ZŠ a MŠ Cehnice
Nanoroboti v medicině
2. místo - Beata Žahourová, 8. třída, Gymnázium Strakonice
3. místo - Adriana Pospíšilová, 7. třída, ZŠ a MŠ Čestice
Čestné uznání:
David Turek, 8. třída, ZŠ a MŠ Cehnice
Václav Vokáč, 9. třída, ZŠ a MŠ Cehnice
Nanoroboti v medicině
Kryštof Brand, 7. M, ZŠ Dukelská Strakonice
Eliška Kulířová, 8. třída, ZŠ a MŠ Čestice
kol. žáků 8. a 9. třídy, ZŠ Radomyšl
Jiná ocenění
3D PAINT – žáci 9. třídy, ZŠ a MŠ Cehnice
ZUŠ Blatná
ZUŠ Březnice
Domov PETRA Mačkov