Zpráva o Šupčíkovu závodu ve šplhu
Závod ve šplhu jsme uspořádali na památku Bedřicha Šupčíka, sokolského gymnasty, který na olympijských hrách v Paříži v r. 1924 vybojoval první zlatou medaili pro naši novou republiku. Ve šplhu na laně bez přírazu zvítězil časem 7,2 s.
Druhý říjnový týden proběhla třídní kola. Jejich vítězky a vítězové se utkali v mezitřídních kolech dne 22. října, v den 121. výročí Šupčíkova narození.
Třída 1. + 2. – tyč
Dívky 1. místo – Vávrová Tereza, 2. tř.
2. místo – Samková Kateřina, 2. tř.
3. místo – Horáková Marie, 1. tř.
Hoši 1. místo – Kadlec Matěj, 2. tř.
2. místo – Homér Tobias, 1. tř.
3. místo – Raba Václav a Stojanov Patrik, oba 2. tř.
Třída 3. až 5. – tyč
Dívky 1. místo – Vávrová Veronika, 5. tř.
2. místo – Vávrová Aneta, 4. tř.
3. místo – Březinová Adéla Katy, 3. tř.
Hoši 1. místo – Balog Adam Ladislav, 5. tř.
2. místo – Bouzek Hubert, 5. tř.
3. místo – Vilánek Jan, 5. tř.
Třída 5. – lano
Dívky 1. místo – Liščáková Natálie, 5. tř.
2. místo – Makovcová Adéla, 5. tř.
3. místo – Bártíková Kristina, 5. tř.
Hoši 1. místo – Balog Adam Ladislav, 5. tř.
2. místo – Dlauhoweský Lukáš, 5. tř.
3. místo – Vilánek Jan, 5. tř.
Třída 6. + 7. – tyč
Dívky 1. místo – Pelešková Jitka, 7. tř.
2. místo – Probst Ella, 6. tř.
3. místo – Smolová Veronika, 7. tř.
Hoši 1. místo – Václavík Matěj, 7. tř.
2. místo – Franta Tomáš, 6. tř.
3. místo – Kvěch Petr, 6. tř.
Třída 6. + 7. – lano
Hoši 1. místo – Václavík Matěj, 7. tř.
2. místo – Švec Milan, 7. tř.
3. místo – Kvěch Petr, 6. tř.
Třída 8. + 9. – tyč
Dívky 1. místo – Kulířová Eliška, 8. tř.
2. místo – Janusová Natálie, 9. tř.
3. místo – Němcová Kateřina, 8. tř.
Hoši 1. místo – Franta Martin, 9. tř.
2. místo – Papp Dominik, 9. tř.
3. místo – Grabmüller Lukáš, 8. tř.
Třída 8. + 9. – lano
Dívky 1. místo – Kulířová Eliška, 8. tř.
2. místo – Němcová Kateřina, 8. tř.
3. místo – Vávrová Iveta, 8. tř.
Hoši 1. místo – Franta Martin, 9. tř.
2. místo – Novák Matěj, 9. tř.
3. místo – Papp Dominik, 9. tř.
Třída 8. + 9. – lano bez přírazu
Hoši 1. místo – Papp Dominik, 9. tř.
2. místo – Franta Martin, 9. tř.
3. místo – Novák Matěj, 9. tř.